Najnowsze odcienie Semilac Extend 5w1 ∙ Porównanie wszystkich kolorów

SEMILAC Extend 5w1

Jakoś dziwnie tak po prostu zacząć pisać o nowościach kosmetycznych, kiedy w naszym kraju i na Świecie dzieją się tak poważne sprawy. Nie chciałabym tutaj rozwodzić się na temat koronawirusa. Po prostu wierzę, że są tu same odpowiedzialne osoby, które poważnie podchodzą do sprawy i nie bagatelizują oficjalnych zaleceń. Ja wraz z moją rodziną zostaję w domu. Unikamy tłumów, pracujemy zdalnie i jak zawsze dbamy o higienę osobistą. Dzięki temu, że mój mąż jest w domu i może ogarnąć chłopców mam w końcu okazję do nadrobienia zaległości blogowych. Na pierwszy ogień przedstawiam najnowsze odcienie z rodziny Extend 5w1 od Semilac.

 

O lakierach hybrydowych Semilac Extend 5w1 po raz pierwszy wspominałam Wam dwa lata temu. Od tego czasu kolorystyka lakierów sukcesywnie powiększa się i dziś zaprezentuję Wam cztery najnowsze odcienie oraz zestawienie wszystkich poprzednich kolorów Extend 5w1.

 

815 Delicate Mocca jasny chłodny beż z domieszką różu, brązu i szarości

816 Pale Nude jasny cielisty odcień o ciepłych tonach z nutą brzoskwini

817 Dirty Peach ciepły odcień brzoskwini

818 Brown Pink ciemny odcień różu z dodatkiem brązu

 

Extend 5w1 jest jednocześnie bazą, kolorem i topem. Dodatkowo daje możliwość nadbudowania płytki paznokcia i jej przedłużenia nawet do 1 cm. Do tej pory moim ulubionym odcieniem był 805 Dirty Nude Rose, który prezentowałam na INSTAGRAMIE.  W zeszłym roku eksperymentowałam z długimi (jak dla mnie) paznokciami, różnymi stylizacjami. Na początku tego roku zatęskniłam za krótkimi paznokciami w odcieniach nude. Jak tylko zobaczyłam zapowiedź nowych odcieni Extend 5w1, wiedziałam który kolor skradnie moje serce. I tak też się stało. 815 Delicate Mocca, to mój faworyt, który noszę na paznokciach od dnia premiery.

Extend 5w1 to naprawdę świetny sposób na ekspresowy, ale trwały manicure. Płytkę paznokcia przygotowuję jak zawsze. Następnie aplikuję dwie warstwy lakieru. Każdą z warstw  utwardzam w lampie. Następnie przecieram paznokcie cleanerem i gotowe.

Jestem ciekawa czy znacie i lubicie lakiery Extend 5w1.

Czekacie na kolejne odcienie ?

by
Previous Post Next Post
0 shares