Olśniewające brokaty Semilac ∙ 6 nowych odcieni

Semilac brokaty

Chyba nie ma lepszego momentu w roku na dużą ilość brokatu niż czas Świąt Bożego Narodzenia, Sylwester i Karnawał. A że Sylwester już jutro, to oczywiście u mnie temat brokatów nie może zostać pominięty. Dziś chcę Wam pokazać z bliska sześć przepięknych nowych odcieni brokatowych lakierów hybrydowych Semilac. Jest słodko, kobieco i bardzo różowo.

 

Moje grudniowe paznokcie są pełne brokatu. Na początku miesiąca mój ulubiony nudziak 135 Frappe połączyłam z przepięknym złotem z limitowanej świątecznej kolekcji 289 Jingle Bells. Stylizację możecie zobaczyć na moim INSTAGRAMIE. Mój świąteczny manicure to klasyczna czerń połączona z tym samym odcieniem złota. A nowy rok przywitam z najpiękniejszym brokatowym odcieniem z najnowszej kolekcji, ale o nim za chwilę.

Jak już wspomniałam na początku, kolekcja brokatowych lakierów została wzbogacona o sześć nowych odcieni. Mamy tu piękne wielowymiarowe srebro, różne odcienie różu oraz fiolet. Tym razem nie pokusiłam się o porównanie z odcieniami z poprzednich kolekcji Semilac, bo kolory są tak wyjątkowe, że nie znajdziecie podobnych.

 

292 SILVER SHIMMER wielowymiarowy odcień chłodnego srebra
293 ROSE GOLD SHIMMER mój faworyt spośród wszystkich sześciu odcieni. Chłodny jasny róż z nutą srebra

 

294 ROSE PINK SHIMMER chłodny odcień różu z dodatkiem srebra
295 PEACH PINK SHIMMER brzoskwiniowy róż z dodatkiem srebra
296 INTENSE PINK SHIMMER intensywny odcień różu z dodatkiem drobinek z odcieniach srebra i czerwieni
297 VIOLET SHIMMER chłodny fiolet z dodatkiem srebrnych drobin

 

Wszystkie odcienie mają duże  drobinki brokatu, które mimo gęstej konsystencji lakieru łatwo rozprowadzają się po paznokciu i dają pełne krycie. Do wykonania stylizacji użyłam przepięknego jasnego różu 293 Pink Gold Shimmer, chłodnego rozbielonego różu 193 Cold Lila, który pokryłam pyłkiem 682 Aurora Pink. Przyznam szczerze, że mam ochotę jak najszybciej przenieść tę stylizację z wzornika na swoje paznokcie.

A który odcień Wam wpadł w oko ?

Tagi: , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares