INSTA SHINE by Sylwia Gołębiewska

Semilac Insta Shine By Sylwia Gołębiewska

Dzisiejszy post powstaje całkowicie spontanicznie, gdyż zupełnie nie spodziewałam się przesyłki z paletką Insta Shine by Sylwia Gołębiewska. Ale kiedy od razu po otwarciu przetestowałam jej zawartość wiedziałam, że Wy również koniecznie musicie zobaczyć ją z bliska.

INSTA SHINE BY SYLWIA GOŁĘBIEWSKA

 

Zacznijmy od opakowania, bo przyznaję, że zrobiło na mnie duże wrażenie. Srebrna paletka w której pływają drobinki, brokat i cekiny. We wnętrzu palety znajduje się duże lusterko oraz cztery przepiękne cienie.

 

  • brązowo miedziany odcień z dodatkiem drobinek w odcieniu różu i złota
  • przepiękne złoto, w którym zatopione są drobinki złota i różu
  • chłodny szampański odcień z dodatkiem różowych drobin
  • głęboki burgund z dodatkiem miedzi

Paleta  Insta Shine by Sylwia Gołębiewska powstała z myślą o szybkim, prostym, ale efektowym makijażu glow, który w sieci bije rekordy popularności. Cienie są w formie prasowanej, ale mają niezwykle kremową, miękką konsystencję, która przypomina mi turbopigmenty GlamShop. Produkty o takiej formule najbardziej lubię aplikować za pomocą opuszków palca. Taka forma aplikacji sprawia że kolor na powiece jest bardzo intensywny, ale też makijaż jest po prostu ekspresowy. Załamanie powieki oraz dolną powiekę podkreślam matowym pośrednim brązem, następnie cień z palety aplikuję właśnie za pomocą palca, wewnętrzny kącik rozświetlam i gotowe.

Zobaczcie na tą pigmentację i piękny wielowymiarowy blask.

 

Choć z założenia jest to paleta cieni do powiek, to zdradzę Wam, że przepięknie wygląda mieszanka złota z szampańskim odcieniem zaaplikowana jako rozświetlacz na szczyty kości policzkowych.

Paleta Insta Shine zagościła na stałe w mojej toaletce nie tylko dlatego, że ma piękne opakowanie (a dobrze wiecie, że ze mnie prawdziwa sroka). Ma przede wszystkim odcienie, których używam na codzień w swoim makijażu oraz formułę która pozwala mi na stworzenie ekspresowego, ale efektownego makijażu oka.

Tagi: , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares