NOWOŚĆ ! 9 syntetycznych pędzli do makijażu Semilac

Semilac pędzle do makijażu

Zaraz obok podkładów, pędzle do makijażu to mój konik. Uwielbiam testować nowe marki, nowe kształty. Ale zawsze stawiam na najwyższą jakość, dlatego też w mojej toaletce królują pędzle takich marek jak Tom Ford, Mac, Zoeva oraz MBrush. Dziś pod lupę biorę nowość marki Semilac – dziewięć pędzli do makijażu.

 

Pierwsze co od razu rzuca się w oczy to jakość wykonania całego pędzla. Czarna lakierowana rączka o idealnej dla mnie długości (preferuję krótsze trzonki) i jasne białe włosie prezentują się niezwykle elegancko. Pędzle testuję od dwóch tygodni. Postanowiłam dać im wycisk, więc prałam je po każdym użyciu – czternaście razy. Jak oceniam je po dwóch tygodniach intensywnych testów ?

SEMILAC – PĘDZLE DO MAKIJAŻU 

Zacznijmy od pędzli do makijażu twarzy – bo nie będę ukrywać, że to one z całej dziewiątki spodobały mi się najbardziej.

 

471 DUŻY PĘDZEL DO MAKIJAŻU TWARZY – idealny do aplikacji pudru, ale przez swój wydłużony kształt z powodzeniem stosowałam go również do aplikacji bronzera

472 ŚREDNI PĘDZEL DO MAKIJAŻU TWARZY – testowałam do na dwa sposoby: do aplikacji różu oraz do precyzyjnego nakładania pudru w strefie T oraz pod oczy

473 MAŁY PĘDZEL DO MAKIJAŻU TWARZY – dla mnie to idealny pędzel do aplikacji rozświetlacza. Nie jest bardzo zbyty, dzięki czemu nakłada mgiełkę produktu, a nie ostrą linię.

Bardzo miękkie i elastyczne włosie syntetyczne świetnie aplikuje produkty na twarz. Tak jak wspomniałam wcześniej, pędzle wyprałam kilkanaście razy – jedną z zalet włosia syntetycznego jest jego ekspresowe schnięcie. Po tym czasie wciąż pięknie trzymają kształt, nie straciły włosia – wyglądają po prostu jak nowe. Włosie syntetyczne po prostu dużo łatwiej doczyścić i są mniej podatne na odkształcenia.

SEMILAC – PĘDZLE DO MAKIJAŻU

Jeżeli chodzi o pędzle do makijażu oczu, to mamy tutaj sześć podstawowych kształtów pędzli do wykonania makijażu oka. Przyznam, że brakuje mi w tym zestawie tylko jednego pędzla – puchatego do rozcierania cieni. Ale znając markę Semilac, to nie ich ostatnie zdanie w tym temacie.

 

474 PĘDZEL DO KOREKTORA – u mnie sprawdza się do aplikacji korektora ale na powiekę, aby wyrównać jej koloryt

475 ŚREDNI PĘDZEL DO MAKIJAŻU OCZU – to klasyczny pędzel do aplikacji cieni na całą powiekę

476 ŚREDNI PĘDZEL DO ROZCIERANIA – w przypadku budowy mojego oka idealnie sprawdza się do aplikacji i roztarcia cieni w załamaniu powieki.

477 MAŁY OKRĄGŁY PĘDZEL PRECYZYJNY – to typowa mała kulka, idealna do aplikacji i roztarcia cieni na dolnej powiece.

478 MAŁY PŁASKI PĘDZEL PRECYZYJNY – lubię nim aplikować cienie w wewnętrznym kąciku, jest bardzo precyzyjny i delikatny

479 SKOŚNY PĘDZEL DO KRESEK – ja kresek nie maluję, ale ten pędzel to mój HIT to brwi. Jest idealny ! Bardzo cienki i bardzo sztywny, więc precyzyjnie można nim podkreślić brwi, szczególnie ich końce

Tagi: , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares