GIVENCHY Teint Couture Everwear

Guerlain Teint Couture Everwear podkład

Nicolas Degennes – Dyrektor Artystyczny Makijażu i Koloru Givenchy, stworzył TEINT COUTURE EVERWEAR – podkład odporny na wszelkie emocje. Opracowany z myślą o tym, by towarzyszyć Ci przez cały dzień. Jest niczym Twoja druga skóra. Możesz na nim polegać, że pozwoli Ci zachować nieskazitelną, promienną cerę – bez względu na okoliczności. Podkład tworzy idealny duet z korektorem TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER, który koryguje okolice oczu. Razem stanowią sekret cery nieskazitelnej przez 24 godziny*.

GIVENCHY TEINT COUTURE EVERWEAR TWÓJ SPRZYMIERZENIEC PRZEZ 24 GODZINY

W KILKA SEKUND TEINT COUTURE EVERWEAR WYRÓWNUJE KOLORYT SKÓRY, PRZYWRACA JEJ BLASK I POMAGA UKRYĆ NIEDOSKONAŁOŚCI… I ZAPEWNIA TO WSZYSTKO PRZEZ 24 GODZINY.

Cera wygląda perfekcyjnie – nawet z bliska, i pozostaje nienaganna – bez względu na pogodę. Formuła TEINT COUTURE EVERWEAR działa w idealnej harmonii ze skórą. Jej pigmenty i pudry korygujące połysk wspomaga mocna, elastyczna siateczka polimerowa, która zapewnia absolutny komfort. Ale to jeszcze nie wszystko: z chwilą aplikacji mikrobąbelki, rozproszone w formule, uwalniają czynniki nawilżające oraz łagodzący ekstrakt z lukrecji, co stanowi dodatkowy walor pielęgnacyjny i sensoryczny.

TEINT COUTURE EVERWEAR zawiera SPF 20 – PA++ i jest także wodoodporny*. Podkład wzmocni Twoją pewność siebie i pozostanie Twoim najważniejszym sprzymierzeńcem przez cały dzień – bez względu na przeżycia, jakich doświadczysz.

TEINT COUTURE EVERWEAR DOSTĘPNY JEST W GAMIE 20 ODCIENI PODZIELONYCH NA CZTERY RODZINY KOLORY- STYCZNE.

Odcienie oznaczone numerem 100 przeznaczone są dla cer bardzo jasnych, numerem 200 dla jasnych, numerem 300 dla średnich, a 400 dla ciemnych. Każdemu numerowi towarzyszy również litera dla oznaczenia tonacji cery:
P (Pink) dla oznaczenia chłodnej tonacji, Y (Yellow) – tonacji ciepłej.

TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER

TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER to najważniejszy partner dla TEINT COUTURE EVERWEAR. Ten korektor ma wodoodporną formułę i zapewnia promienne wykończenie. Błyskawicznie eliminuje oznaki zmęczenia i wygładza drobne linie, koryguje cienie i przywraca blask okolicom oczu.

TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER dostępny jest w dziesięciu odcieniach z niezwykle promiennym wykończeniem. Odcienie, tak jak podkład, dzielą się na cztery rodziny kolorystyczne, aby można było uzyskać idealną harmonię.

Teint Couture Everwear – Podkład 30 ml – 225 zł*
Teint Couture Everwear – Korektor 153 zł*

 

Najnowsze produkty GIVENCHY znajdziecie jak zawsze w perfumerii SEPHORA 

Tagi: , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares