Semilac CLASSY LIPS ∙ 10 nowych satynowych pomadek

Semilac Classy Lips

Po matowych pomadkach w płynie, które okazały się prawdziwym hitem (pomadki Semilac i  Sephora są moimi ulubieńcami spośród wszystkich! pomadek w płynie jakie miałam okazję testować) przyszedł czas na kolejną nowość – klasyczne pomadki. Classy Lips – dziesięć nowych odcieni. Od nude, przez wiosenny róż, czerwień, aż po burgund. Zapraszam na przegląd wszystkich kolorów.

Semilac Classy Lips

Pomadki zostały zamknięte w bardzo ciekawym opakowaniu. Na spodzie widoczny jest odcień pomadki oraz typowy dla marki Semilac diamencik. Po naciśnięciu na wspomniany diament pomadka wydaje charakterystyczny ‘klik’ i wysuwa się. Opakowanie jest bardzo eleganckie i solidne. A co znajduje się w środku ?

 

Niezwykle kremowa i aksamitna pomadka, która gładko sunie po ustach. Kolory są bardzo mocno nasycone i trwałe. Oczywiście Classy Lips nie mają takiej trwałości, jak pomadki matowe. Ale kolor jest tak intensywny, że dosłownie działa jak tint zabarwiając usta. Po kilku godzinach od aplikacji, kiedy wierzchnia warstwa pomadki się ściera, na ustach pozostaje równomierny kolor. Kolejny element, który sprawia, że Classy Lips to pomadki wyjątkowe to wytłoczony na sztyfcie diament.

Semilac Classy Lips – 10 odcieni

 

136 Creamy Muffin jasny odcień nude o ciepłych tonach

097 Indian Roses przepiękny przybrudzony, chłodny róż

064 Pink Rose to mój hit z calej dziesiątki. Ciepły odcień różu z nutą koralu

005 Berry Nude przybrudzony nude z dodatkiem brązu

012 Pink Cherry chłodna wiśnia z dodatkiem różu

 

066 Glossy Cranberry intensywna żurawinowa czerwień

063 Legendary Red klasyczna, ciepła czerwień

083 Burgundy Wine ciemny, chłodny burgund z nutą wiśni

067 Juicy Strawberry ciepła, truskawkowa czerwień

068 Delicate Red przybrudzona wiśniowa czerwień

Spośród całej dziesiątki Classy Lips wybrałam pięć odcieni, w których czuję się najlepiej.

 

Classy Lips to oczywiście odpowiedniki najbardziej popularnych odcieni lakierów hybrydowych. Muszę przyznać, że kolory udało się odwzorować perfekcyjnie. Dajcie znać, który odcień najnowszych pomadek skradł Wasze serce. Mój faworyt o 064 Pink Rose.

Tagi: , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares