Semilac najnowsza kolekcja City Break ∙ porównanie odcieni

Semilac City Break

City Break to najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych marki Semilac, która swoją premierę miała tydzień temu. Pewnie większość z Was, w tym również ja, myśląc o kolekcji wiosennej spodziewała się pasteli, dużej ilości różu. A tu mamy zupełnie inną kolekcję, ale jakże spójną po poznaniu inspiracji i niesztampową. Więc zapraszam Was dziś na przegląd najnowszej kolekcji City Break oraz porównanie kolorów z poprzednich kolekcji.

SEMILAC City Break

Miasta wiosną mają swój niepowtarzalny koloryt i energię. Kamienność bruku równoważą kolorowe fasady budynków, kwitnące tulipany ożywiają neutralny spokój parków, a niebo odzyskuje ten jasny, nieśmiały błękit, na który czekaliśmy długie zimowe miesiące.

I to właśnie podróże, wielkie miasta, ich kolory stały się inspiracją do stworzenia nowej kolekcji City Break. Ale nie tylko. W doborze kolorów widać również inspirację trendami Pantone na sezon wiosna/lato 2019. City Break to sześć nowych odcieni. Jak zawsze przyjemnie kremowa konsystencja i świetne krycie, nawet przy jasnych kolorach.

SEMILAC City Break poznaj wszystkie kolory

  • 542 KISS & RIDE bardzo intensywna, mocno nasycona malina – mój faworyt z całej kolekcji.
  • 543 BON VOYAGE soczysta mandarynka z nutą odcienia żółtego
  • 544 JUST CHILLIN mój kolejny faworyt kolekcji. Bardzo rozbielony odcień ciepłej szarości. Kolor bardzo wyjątkowy
  • 545 TIME TO FLY cudowny rozbielony błękit, odrobinę ciemniejszy od słynnego Semilike 000 Lazure Dream
  • 546 AHOY THERE bardzo nieoczywisty odcień: mieszanka szarości, błękitu z nuta zieleni
  • 547 ANOTHER WAY jasny odcień brązu

SEMILAC City Break porównanie kolorów 

A jeżeli zastanawiacie się, czy kolory z kolekcji City Break są podobne do tych, które już macie w swoich zbiorach – spieszę z porównaniem. Zapewniam Was, nigdy nie ma dwóch takich samych kolorów.

Tagi: ,

by
Previous Post Next Post
0 shares