NOWOŚĆ ! 10 matowych cieni Semilac

Semilac Classy Lips

Kolekcja 10 matowych, mocno napigmentowanych cieni o wyjątkowo aksamitnej, gładkiej strukturze. Idealne zarówno do dziennego, biznesowego make-upu jak i do odważnych, mocnych makijaży wieczorowych. Paleta kolorystyczna skomponowana tak, aby kolory doskonale się ze sobą łączyły, a jednocześnie pasowały większości kobiet. Neutralne odcienie o chłodnej lub ciepłej tonacji zestawione z intensywnymi, kolorowymi propozycjami tworzą szeroką paletę, inspirowaną barwami natury. Urocze, małe opakowanie z lusterkiem zmieści się w każdej damskiej kosmetyczce. 

 

Natural Beige 401 to jasny, neutralny beż w odcieniu zdrowej skóry. Idealny do ujednolicenia koloru powieki, do nałożenia jako kolor bazowy lub do rozjaśnienia wewnętrznego kącika.

Cold Beige 402 to chłodny beż, kolor jasnej kawy z mlekiem. Doskonały jako cień transferowy do jaśniejszego makijażu, do naturalnego budowania załamania powieki.

Violet Taupe 403 to chłodny, ciemny beż wpadający w brunatny, o minimalnie fioletowym odcieniu. Doskonały do smoky, jako średni cień na całą powiekę.

Rose Taupe 404 to neutralny beż o lekko różowym zabarwieniu. Doskonały do cieniowania przy mocniejszym makijażu, do modelowania załamania powieki.

Vivid Pink 405 to intensywny róż o niebieskawych tonach. Do stosowania solo na całą powiekę lub jedynie w postaci akcentu kolorystycznego.

 

Tropical Orange 406 to intensywny czysty pomarańcz, ciepły i niemal neonowy, świetny jako akcent kolorystyczny przy bardziej stonowanym makijażu, lub w wersji na całą powiekę dla odważnych.

Dusty Red 407 to przybrudzona ciemna czerwień o ceglastym zabarwieniu z minimalną drobiną. Dla odważnych na całą powiekę lub przy mniej ekspresyjnym makijażu jako akcent kolorystyczny.

Cherry Mocha 408 to ciepły brąz o wiśniowych tonach, idealny do zaznaczenia zewnętrznego kącika oka czy do pogłębienia załamania powieki.

Cinnamon Brown 409 to neutralny brąz o lekko cynamonowym zabarwieniu, ciemny i głęboki, doskonały do pogłębienia zewnętrznego kącika oka.

Gray Brown 410 to neutralny, ciemny brąz o oliwkowym odcieniu, dobry do podkreślenia linii rzęs i dodatkowego pogłębienia kącika oka.

*wszystkie materiały pochodzą ze strony semilac.pl

Tagi: ,

by
Previous Post Next Post
0 shares