America Go ! Najnowsza jesienna kolekcja Semilac

Semilac America Go

Mam to szczęście mieszkać przy pięknym, ogromnym lesie. Obserwuję jak drzewa, które jeszcze chwilę temu były intensywnie zielone, dziś nabierają jesiennych barw: czerwieni, zgaszonej pomarańczy, rudości i brązu. I choć jestem zwolenniczką upałów, to taką jesień lubię. Słoneczną i pełną ciepłych kolorów. A taka właśnie jest najnowsza jesienna kolekcja lakierów hybrydowych Semilac – America Go ! Nie znajdziecie tu nudy i szarości, więc zapraszam na podróż po Ameryce Południowej.

 

Semilac America Go !

Inspiracją do powstania kolekcji były kraje Ameryki Południowej. Nie przypadkiem ambasadorką kolekcji została Agnieszka Woźniak-Starak – prowadząca show Ameryka Express. America Go to pięć nowych odcieni, które udowadniają, że jesień wcale nie musi być nudna i szaro-bura. Kolory są intensywne i mocno nasycone. Mają kremowe wykończenie, a do pełnego krycia wystarczają dwie bardzo! cienkie warstwy.

 

536 GO ARGENTINA!

zamyka w sobie odcienie najsławniejszych argentyńskich plaż. Błękitne fale oceanu zmieszały się z karnawałowym fioletem tworząc intrygującą barwę, która kipi nieposkromioną energią.

 Mieszanka lawendy i błękitu

538 GO PERU !

to połączenie kobiecej magenty i mocnego fioletu, które tworzą intrygująco niejednoznaczną barwę. Skąd takie zestawienie? To kolor najpopularniejszego napoju serwowanego w Peru – ChichaMorada i winorośli uprawianych w Limie. GO Peru! to symbol siły i szczęścia w jednym, który zainspiruje Cię do życiowego przebudzenia.

Mój faworyt, intensywna fuksja z nutą fioletu

 

539 GO BOLIVIA! 

łączy w sobie odcienie rabarbaru i złocistej herbaty rooibos, która jest charakterystyczna dlatego regionu. Dzięki takiemu połączeniu uzyskany został namiętny odcień o ciemnoróżowym zabarwieniu.

Intensywna wiśnia z nutą różu.

540 GO VENEZUELA! 

to ucieleśnienie wszystkich wzburzonych wód i gwałtownych wyładowań atmosferycznych, czyli niezwykle głęboki granat skąpany w delikatnych szarościach.

Najpiękniejszy granat jaki znam. głęboki, chłodny, z nutą szarości. 

541 GO ECUADOR!

nawiązuje swoją barwą do Cotopaxi, jednego z najwyższych czynnych wulkanów. Jego rozgrzana do czerwoności lawa połączona została z odcieniem lokalnego trunku Aguardiente Sour. Efektem jest wyjątkowa, przydymiona pomarańcz, która jest zaproszeniem do świata latynoskiej spontaniczności.

Bardzo jesienny odcień zgaszonej pomarańczy z nutą rudości. 

 

 

A mój manicure to dwa najpiękniejsze moim zdaniem kolory z całej kolekcji America Go. Głęboki granat 540 Go Venezuela! połączyłam ze złotą folią transferową. Ozdobione paznokcie pokryłam Top Mat Total, który nadał całej stylizacji głębi. Z kolei druga propozycja to 538 Go Peru! który sam w sobie jest tak intensywny i soczysty, że nie potrzebuje żadnego towarzystwa. Już po nałożeniu na próbnik skradł moje serce i dołączył do moich ulubionych odcieni lakierów Semilac.

 

Życzyłabym sobie, żeby cała jesień była jak kolekcja Semilac America Go – pełna ciepła i optymizmu. A jeżeli kolekcja przypadła Wam do gustu, to biegnijcie na mój Instagram – tam możecie wygrać 3 dowolnie wybrane przez siebie odcienie.

 

Tagi: ,

by
Previous Post Next Post
0 shares