Semilac Matt Lips ∙ matowe pomadki ∙ 20 odcieni

Makijaż, a w szczególności pomalowane usta są dla kobiety symbolem siły i elegancji. Usta pomalowane pomadką nie tylko kuszą, ale dodają również pewności siebie i pozwalają wyrazić swój nastrój. Każda z nas chce czuć się pięknie każdego dnia i mieć gwarancję, że jej usta wyglądają nienagannie. Dlatego cechą, której najczęściej szukamy w pomadce jest jej trwałość.

 

 

Nasze usta bywają słodkie, drapieżne lub romantyczne w zależności od nastroju. Dlatego niezmiennie od lat kobiety bawią się kolorami pomadek i poszukują barw, które pozwolą im wyrazić siebie i podkreślić swoją kobiecą naturę. Pomadki Matowe Semilac stworzone zostały  z myślą o kobietach które kochają perfekcję i i nie boją się podkreślać tego, co w nich najpiękniejsze.

Najnowsze matowe pomadki odwzorowują najpiękniejsze kolory Semilac – od naturalnych barw po bardziej żywe i odważne, na eleganckich kończąc. To gwarancja idealnego dopasowania pomadki do preferencji i okazji. Jej aplikacja jest łatwa i przyjemna – produkt lekko rozprowadza się po delikatnej powierzchni ust, zapewniając ich perfekcyjne podkreślenie modną barwą.

Dodatkowo trwałość pomadki Semilac pozwala mieć pewność pełnej kontroli nad makijażem – zapomnij o nieestetycznych śladach na szklance czy kieliszku. Perfekcyjny wygląd przez wiele godzin? Od teraz to możliwe! Wybierz pomadki matowe Semilac i sama zdecyduj, kiedy żegnać się z kolorem na ustach!

 

20 odcieni Matt Lips Semilac (wszystkie dostępne TUTAJ)

Semilac Matt Lips Ruby Charm 121
Semilac Matt Lips True Pink 049

Semilac Matt Lips Pink Rock 007
Semilac Matt Lips Tutti Frutti 133
Semilac Matt Lips Sexy Red 039
Semilac Matt Lips Baby Girl 009
Semilac Matt Lips Purple Diamond 011
Semilac Matt Lips Wild Strawberry 065
Semilac Matt Lips Glossy Cranberry 066
Semilac Matt Lips Indian Roses 097
Semilac Matt Lips Burgundy Wine 083
Semilac Matt Lips Vibrating Tomato  024
Semilac Matt Lips Elegant Raspberry 103
Semilac Matt Lips Classic Coral 006
Semilac Matt Lips Pink Rose 064
Semilac Matt Lips Legendary Red 063
Semilac Matt Lips Pink Cherry 012
Semilac Matt Lips Peach Milk 055
Semilac Matt Lips Burgundy 527
Semilac Matt Lips Berry Nude 005

by
Previous Post Next Post
0 shares