Semilac · Cat Eye 3D

 

 

Co to jest Semilac Cat Eye?

 

Semilac Cat Eye 3D to lakier hybrydowy, umożliwiający tworzenie maksymalnie trójwymiarowych zdobień z głębokim efektem kociego oka. Produkt ten posiada hipnotyzującą poświatę przenikającą się jednocześnie kilkoma barwami w zależności od kąta padania światła!

 

Semilac Cat Eye 3D występuje w 6 kolorach:

  • Semilac Cat Eye 3D Green 634 (zielony z poświatą fioletu, niebieskiego)
  • Semilac Cat Eye 3D Gold 635 (złoty z poświatą miedzi)
  • Semilac Cat Eye 3D Turquoise 636 (turkusowy z poświatą różu, zieleni)
  • Semilac Cat Eye 3D Violet 637 (fioletowy z poświatą różu)
  • Semilac Cat Eye 3D Yellow 638 (żółty z poświatą zieleni)
  • Semilac Cat Eye 3D Pink 639 (różowy z poświatą złota, miedzi)

 

Czym Semilac Cat Eye 3D różni się od wcześniejszej linii Semilac Cat Eye?

 

Semilac Cat Eye 3D to lakier hybrydowy, który umożliwia tworzenie stylizacji z bardzo głębokim, trójwymiarowym efektem kociego oka, dającym maksymalnie hipnotyzujące wykończenie stylizacji. Dodatkowo Cat Eye 3D posiada głęboką poświatę przenikającą się kilkoma barwami w zależności od kąta padania światła!

 

 

Jak aplikować Semilac Cat Eye krok po kroku?

 

Przed nałożeniem Semilac Cat Eye 3D należy przygotować paznokcie (tak samo, jak w przypadku wykonywania manicure klasycznego, hybrydowego czy metodą żelową). W pierwszej kolejności usuwamy skórki, nadajemy płytce pożądany kształt, matowimy ją i odtłuszczamy Semilac Cleanerem. Na tak przygotowane paznokcie nakładamy cienką warstwę Semilac Base, którą później utwardzamy w lampie (czas utwardzania zależny jest od mocy posiadanej lampy). Jeśli efekt kociego oka ma ozdobić nasz ulubionym kolor lakieru Semilac, kładziemy cienką warstwę kolorowego produktu na bazę i utwardzamy ją pod lampą. W celu uzyskania lepszego krycia możemy nałożyć drugą warstwę lakieru hybrydowego Semilac i również utwardzić ją w lampie. Na tak pomalowane paznokcie nakładamy Semilac Cat Eye 3D, przykładamy magnes na 2-3 sekundy i tworzymy zdobienie. Gdy efekt jest dla nas satysfakcjonujący, utwardzamy go pod lampą. W celu zabezpieczenia efektu kociego oka, nakładamy jeden z topów do lakierów hybrydowych Semilac i utwardzamy go w lampie.

 

 

 

 

 

 

Tagi: , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares