Semilac Flash Sunlight Effect · 6 magicznych pyłków

Semilac Flash Sunlight Effect

No dobra, marka Semilac oszalała, jeżeli chodzi o tempo wypuszczania nowości. Jeszcze nie zdążyłam nacieszyć się najnowszą kolekcją Business Line, o której pisałam tutaj, a już w moich rękach znalazły się światłoczułe pyłki Flash Sunlight Effect. I pewnie część z Was pomyśli: pyłki, które reagują na słońce jesienią ? To się nie sprawdzi… Nic bardziej mylnego ! One działają nawet w pochmurny dzień. A efekt jest uzależniający. Chodźcie sprawdzić. 

 

 

 

Flash Sunlight Effect

 

To kolekcja pyłków, które zmieniają swój kolor pod wpływem promieniowania UV. Intensywność koloru zależy oczywiście od mocy promieniowania. A efekt na paznokciach za każdym razem jest inny, bo gdy jesteśmy w ruchu słońce za każdym razem dociera do nas pod innym kątem i to jest cała ta magia. Flash Sunlight Effect to 6 różnych odcieni:

 

669 Flash Sunlight Effect  Pink – od delikatnego chłodnego różu po intensywny odcień różowej fuksji. To najpiękniejszy kolor z całej kolekcji.

 

670 Flash Sunlight Effect Violet – od delikatnego pastelowego koloru, po intensywny odcień chłodnego fioletu.

 

671 Flash Sunlight Effect Light Blue – od zielonkawej szarości po błękit. Z całej kolekcji ten odcień daje najbardziej delikatny efekt.

 

672 Flash Sunlight Effect  Light Yellow od rozbielonej żółtej barwy, po piękną słoneczną żółć. Przepiękny kolor !

 

673 Flash Sunlight Effect Light Pink od pastelowego, brzoskwiniowego różu, aż po intensywny koralowy róż.

 

674 Flash Sunlight Effect Orange intensywny pomarańcz od samego początku aż do końca. Najbardziej  intensywny odcień z całej kolekcji, efekt utrzymuje się najdłużej.

 

 

 

Jak aplikować pyłki Flash Sunlight Effect 

 

Pyłki Flash Sunlight Effect są bardzo proste w aplikacji i w sumie nie wymagają żadnych dodatkowych narzędzi. Pyłki aplikujemy na utwardzony lakier hybrydowy w jasnym odcieniu, czy to 001 Strong White czy też inny jasny pastelowy kolor. Następnie obsypujemy paznokieć i wcieramy pyłek. Paznokieć musi być dokładnie obsypany, aby nie dotknąć opuszkiem palca bez pyłku lepkiej warstwy, bo wtedy pyłek się nie przyczepi i efekt wyjdzie niejednolity. Dlatego ja po prostu ostrożnie wkładam każdy paznokieć do opakowania z pyłkiem i dokładnie go w nim maczam. Nadmiar pyłku delikatnie omiatam pędzlem. Przed utwardzeniem sprawdzam w lampie, czy pyłek jest dokładnie zaaplikowany. Jeżeli wszystko jest w porządku, nakładam klasyczny top i utwardzam go, następnie powtarzam aplikację pyłku oraz topu. Całość po utwardzeniu w lampie przecieram cleanerem i gotowe. Aplikacja jest bardzo łatwa i przyjemna, a efekt zaskakujący i uzależniający. Będąc na dworze macie ochotę łapać paznokciami promienie słońca i patrzeć jak pięknie się zmieniają.

 

Koniecznie dajcie znać, który z kolorów podoba Wam się najbardziej !

 

Na paznokciach mam 194 Pink Beige z najnowszej kolekcji Business Line oraz pyłek Flash Sunlight Effect 673 Light Pink.

 

 

Tagi: , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares