Magiczne pyłki · Semilac Flash Galaxy

Przenieś rozgwieżdżone niebo na swoje paznokcie i pozwól sobie na kosmiczne lśnienie z nieziemskim efektem Galaxy!

 

Szczerze mówiąc myślałam, że w kwestii pyłków już nic mnie nie zaskoczy. Były Semiflash z moim holograficznym faworytem (klik). Ale tym razem zostałam oczarowana. I mówię to ja, która raczej preferuje jednolity manicure bez większych zdobień i szaleństw. Oto dziewięć niesamowitych pyłków  Semilac Flash Galaxy.

 

 

Pyłki Flash Galaxy zamknięte są tak jak wszystkie pozostałe produkty z rodziny Flash w plastikowych opakowaniach o kształcie kryształu. Każde opakowanie zawiera 0,5 g produktu. Jak wspomniałam w kolekcji znajduje się 9 odcieni.

 

 

Jak możecie zauważyć na zdjęciach pyłki można podzielić na dwie grupy. Pierwsza to pyłki, które nie są zbyt mocno zmielone i posiadają w sobie różne większe płatki i drobinki. To odcienie 660 Forest&Blue przepiękny opalizujący błękit z dodatkiem zieleni, 661 Gold&Green to zielona baza z dodatkiem złota, 662 Ginger&Green to mieszanka złota miedzi i zieleni, 663 Azure&Green cudowne odcienie niebieskiego z dodatkiem zieleni i fioletu oraz ostatni 668 Silver&Rosa różowa baza z dodatkiem srebra i fioletu.

 

 

 

 

Z kolei pyłki 664 Green&Purple szmaragdowa zieleń opalizująca na fiolet 665 Purple&Rosa głęboki fiolet z różowym połyskiem 666 Blue&Purple głęboki granat z dodatkiem fioletowego pyłu oraz 667 Brown&Gold brąz opalizujący na odcienie miedzi oraz złota są zmielone drobniej. Efekt końcowy każdego z pyłków zależy od nas. Ja pyłki aplikowałam obficie, aby nie było zbyt dużych prześwitów, ale zaaplikowane nie tak gęsto również wyglądają zjawiskowo.

 

 

 

Jak aplikować pyłki Semilac Flash Galaxy ? Efekt, który mi podoba się najbardziej to pyłki zaaplikowane na produkty, które nie posiadają warstwy dyspersyjnej. Pyłki zyskują wtedy na intensywności. Oczywiście, jeżeli zależy Wam na delikatniejszym efekcie finalnym, sięgnijcie po produkty, które posiadają warstwę dyspersyjną – czyli wszystkie lakiery hybrydowe Semilac poza 031 Black Diamond oraz klasyczny Top. A jaki pyłek wybrałam do swojego galaktycznego manicure ?

 

 

 

Na przygotowaną i odtłuszczoną płytkę paznokcia zaaplikowałam bazę oraz dwie cienkie warstwy lakieru hybrydowego 031 Black Diamond. Następnie po utwardzeniu lakieru w lampie wtarłam pyłek 660 Forest&Blue za pomocą Semilac Silicon Brush. Jako drugi odcień wybrałam soczystą limonkę 182 Strong Lime. Na koniec zaaplikowałam dwie warstwy topu i letni galaktyczny manicure gotowy. A to jak pięknie błyszczy w promieniach słońca musicie koniecznie sprawdzić na swoich paznokciach.

 

 

 

by
Previous Post Next Post
0 shares