BURBERRY · THE ESSENTIALS COLLECTION · Fresh Glow Highlighter | Lip Colour Contour

Jest !  Nie wierzę, że w końcu nadszedł ten moment. Przeprowadziliśmy się ! Ostatnie dwa miesiące były bardzo zwariowane, stąd moja mała aktywność tutaj. Ale już jestem. Pełna nowej energii i zapału. Mam Wam tyle cudowności do pokazania, że nie wiem od czego zacząć. Wszystkie nowości staram się Wam pokazywać na Instagramie (klik), mam nadzieję, że tam zaglądacie. A dziś nadrabiam zaległości i prezentuję ostatnie nowości od Burberry. Zapraszam ! 

Marka Burberry wiosną tego roku przedstawiła nam kolekcję Essentials, w której skład wchodzą podstawowe produkty do makijażu, pozwalające na stworzenie perfekcyjnego, naturalnego, czystego a zarazem eleganckiego makijażu. Burberry Fresh Glow Highlighter to słynne rozświetlacze, które po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży w edycji limitowanej wiosną 2016. Marka Burberry zdecydowała o ich wprowadzeniu do stałej oferty jednocześnie poszerzając portfolio o 2 nowe odcienie – PINK PEARL oraz ROSE GOLD. Dziś prezentuję Wam ten pierwszy. Rozświetlacz schowany jest w solidnej, metalowej kasetce z lusterkiem, na wierzchu której wytłoczona jest charakterystyczna dla marki krata. Wszystko oczywiście schowane w pięknej, welurowej kieszonce. 03 Pink Pearl to przepiękny chłodny odcień różu. Chociaż w makijażu częściej sięgam po ciepłe odcienie, to ten bardzo mi się podoba. Po rozprowadzeniu daje bardzo subtelny efekt rozświetlenia, bez wyraźnych drobin brokatu. No i to przepiękne, koronkowe tłoczenie bardzo cieszy moje oko.


                                                         Wszystkie odcienie Fresh Glow Highlighter znajdziesz tutaj (klik

Drugi produkt, który bardzo mnie zaskoczył, bo szczerze mówiąc nie sądziłam, że będę tak często po niego sięgać. To Lip Colour Contour. Sztyft do konturowania i rzeźbienia kształtu ust dostępny jest w czterech cielistych odcieniach. Mój to najjaśniejszy 01 Fair. To mieszanka przybrudzonego beżu z dodatkiem różowych tonów. Sztyft ma przyjemną, kremową konsystencję. Jest niezwykle łatwy w aplikacji i komfortowy w noszeniu. Najczęściej używam go jak zwykłej pomadki na co dzień, i w tym celu sprawdza się świetnie. Uwielbiam markę Burberry nie tylko za ich świetne produkty, ale przede wszystkim za ich filozofię naturalnego i rozświetlonego makijażu, który nie krzyczy: właśnie wykonałam siedmiowarstwowe konturowanie.


                                                        Wszystkie odcienie Lip Colour Contour znajdziesz tutaj (klik

by
Previous Post Next Post
0 shares