Beauty Sunday · Fuchsia in-the-know

Czy mam swój ulubiony letni makijaż ? Nie… są dni, że sięgam po lekkie podkłady i soczyste pomadki, żeby na następny dzień wyciągnąć mocno kryjący podkład i świetliste cienie do powiek. I trzydziestostopniowy upał zupełnie mi nie przeszkadza. Mój makijaż zależy głównie od mojego nastroju i już. A że dziś miałam ochotę na fuksję na ostach to taki też dziś jest mój dzisiejszy makijaż.  

Dziś główną rolę grają usta. No nie da się ukryć. Pomadka Rouge Interdit od Givenchy w kolorze 23 Fuchsia in-the-know jest przyjemnie kremowa, a przy tym bardzo! trwała. Pozostawia ładne, satynowe wykończenie. Lubię ją. Kolor to soczysty odcień fuksji, z dodatkiem chłodnych tonów.

 

 

Reszta makijażu delikatna i rozświetlona. Policzki podkreśliłam różami z palety NARS (recenzja tutaj). Obowiązkowo rozświetlacz – bez tego się nie ruszam. Serio. Na powieki nałożyłam mój ulubiony cień do powiek z paletki DIOR Cuir Cannage (recenzja tutaj). W paletce znajduje się pięć odcieni, ale po ten sięgam najczęściej. To jasny, rozświetlający brąz, który lubię aplikować zarówno na całą powiekę, lub jako podkreślenie załamania powieki przy mocniejszym makijażu oka. Dziś występuje solo.

 

 


Na sobie mam: 
Twarz: Giorgio Armani Power Fabric w odcieniu 2, Bobbi Brown Nude Illuminating Powder w odcieniu Bare, Givenchy Prisme Blush N°4 Rite, Burberry Fresh Glow Highlighter 03 Pink Pearl,
Oczy: Dior 5 Couleurs Cuir Cannage, YSL Volume Effect Faux Cils
Usta: Givenchy Rouge Interdit 23 Fuchsia in-the-know

 

by
Previous Post Next Post
0 shares