SMASHBOX & Photo Matte Palette

W Smashbox, kiedy zauważyliśmy, że nasi makijażyści często stosowali matowe cienie do powiek jako eyeliner lub cień do brwi, postanowiliśmy zainspirować się tym trikiem i stworzyć wyjątkową paletę do makijażu oczu wszystko w jednym. Photo Matte Eyeshadow Palette jest wyjątkową paletą, która podkreśli piękno spojrzenia i nada linię brwiom !

Szał na mat trwa. Produkty do ust, cienie do powiek. Wciąż je lubimy i chętnie po nie sięgamy. Tak mi się wydaje. Przynajmniej ja sięgam i to bardzo chętnie. Lubię kiedy w jednej palecie znajduję swoje ulubione brązy, a nawet odcień do podkreślenia brwi się znajdzie. I to wszystko we wspomnianym macie.

SMASHBOX – Photo Matte Palette  wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Photo Matte to czternaście zupełnie matowych odcieni. Smashbox zdążył mnie już przyzwyczaić do świetnej jakości swoich cieni. Ale maty są wyjątkowe. Gładkie, bardzo łatwe do blendowania, świetnie napigmentowane no i długotrwałe. Zdarza im się osypać w opakowaniu, przez dosyć suchą konsystencję, ale nie sprawia to kłopotu.

Photo Matte to matowa paleta, w środku której oprócz cieni znajduje się również duże lusterko oraz bardzo dobrej jakości dwustronny pędzelek. Do aplikacji cieni oraz podkreślenia krwi lub namalowania kreski na powiece. Paleta zamykana jest na magnes, który świetnie trzyma – przetestowane w podróży.

W palecie mamy czternaście cieni. Lewa strona to ciepłe odcienie brązów, brzoskwinia i świetny bazowy odcień. Earthy to średni brąz o ciepłych tonach. Świetnie sprawdza się do przyciemnienia linii rzęs oraz do podkreślenia brwi. Desert to jasny, ciepły brąz. Dla mnie idealny jako cień przejściowy do załamania powieki. Suede to średni, bardzo ciepły, czerwonawy wręcz brąz. Uwielbiam podkreślać nim dolną powiekę. Heirloom przepiękna, jasna brzoskwinia. Genialnie napigmentowana. Canyon to intensywny, ziemisty odcień brązu. Dune to jasny odcień brązu o ciepłych, żółtawych tonach. Vanilla to idealny odcień bazowy.

 

 

Wheat to ciepły odcień brązu. Często używam go jako cień przejściowy lub do rozdymienia kredki na linii rzęs. Prawa strona palety to cześć chłodnych odcieni. Jolt to głęboki brąz. Idealny dla brunetek do podkreślenia brwi. Grounded jasny, chłodny brąz. Idealny jako cień przejściowy. Ditch kolejny, intensywny brąz o czerwonych tonach. Rosehip  jasny koralowy odcień. Bardzo dobrze napigmentowany. Blackout to bardzo głęboka czerń. Jest super czarna i  super napigmentowana. Haze chłodny odcień szarości. Idealny do klasycznego smokey.

Czy paleta na tle miliona innych matowych palet czymś się wyróżnia ? Przecież to kolejne brązy w chłodnych i ciepłym odcieniu. Wyróżnia się jakością ! Cienie są idealnie matowe, przyjemne w aplikacji i łatwe w rozcieraniu. Mają bardzo, bardzo! dobrą pigmentację, więc radzę uważać 😉

Photo Matte mogę śmiało polecić, jeżeli szukacie bazowych kolorów zarówno w chłodnej jak i ciepłej tonacji, a do tego cenicie sobie doskonałą jakość !

 

by
Previous Post Next Post
0 shares