PUPA Milano & Red Queen

Kolekcja marki PUPA na zimę 2016 to barokowa elegancja we współczesnym wydaniu. Najbardziej królewski z kolorów, czyste złoto, został zestawiony z uwodzicielskimi odcieniami czerwieni i burgundu. Nowoczesne metaliczne wykończenia, kontrastują z matowymi akcentami. Kolekcja godna współczesnej królowej, kobiety wyrafinowanej i zmysłowej. 

Ta świąteczna kolekcja  to istny majstersztyk. Złoto jest tutaj wszędzie ! I to w pięknym, wyrafinowanym wydaniu. Cała kolekcja jak przystało na markę PUPA jest bardzo bogata, i myślę, że każda znajdzie coś dla siebie. Prawdziwą królową tej kolekcji jest rozświetlacz Red Queen Highlighter.

 

Rozświetlacz w odcieniu Magnificent Gold to prawdziwe dzieło sztuki. Zbyt wiele pisać nie muszę. Odcień czystego, ciepłego złota. Jedwabista formuła z opalizującymi drobinkami. Nic tylko patrzeć i podziwiać… no i używać, chociaż trochę szkoda 🙂

 

Metaliczny cień do powiek dostępny jest w czterech odcieniach. Mój to 003 Golden Bronze. To nic innego jak ciepły, złocisty brąz z dodatkiem miedzi. Tutaj formuła nie zaskakuje, niezwykle jedwabista i bardzo przyjemna w aplikacji. Dla fanek błyskotek na paznokciach drobinki złota zatopione w przezroczystej bazie. To 001 Golden Foil, zapewniający na paznokciach efekt złotej folii.

 

A dla równowagi wszechobecnego połysku – I’m matt lip fluid – matowa pomadka w płynie w odcieniu głębokiego burgundu. Lekka aksamitna formuła i bardzo, bardzo nasycony odcień 055 Royal Burgundy.

Kolekcja dostępna w perfumeriach Douglas (klik).

 

by
Previous Post Next Post
0 shares