Too Faced & Natural Eyes Palette

Jeżeli tak jak ja uwielbiacie cienie do powiek, a szczególnie jeżeli są to naturalne kolory brązu i złota to chodźcie, mam dla Was fajną paletkę.

 

Paleta Natural Eyes zawiera dziewięć cieni utrzymanych w odcieniach złota oraz brązu. Cienie zostały perfekcyjnie dobranie nie tylko pod względem odcieni, ale też wielkości. Trzy kolory, których używa się najczęściej mają ponad dwa razy większą gramaturę niż pozostałe. Opakowanie to bardzo solidnie wykonana metalowa kasetka zamykana na magnes, w środku której znajduje się lusterko.

 

Heaven to nic innego jak matowy, cielisty odcień o bardzo jedwabistej konsystencji. Dobrze napigmentowany, nie blednie podczas rozcierania.

 

Silk Teddy to mój ulubiony odcień z całej palety. Jasny, łososiowy róż o metalicznym wykończeniu, w którym dodatkowo zawarte są srebrne drobinki.

 

Nudie to matowy, pośredni brąz. Jego aplikacja to czysta przyjemność. Bardzo kremowy, idealnie się blenduje, nie tworzy plam i nie traci na intensywności.

 

Cashmere Bunny to odcień odrobinę ciemniejszy i cieplejszy od Nudie. Matowe wykończenie i bardzo kremowa, jedwabista struktura.

 

Push-Up to brązowe złoto z dodatkiem miedzianych odcieni. Piękne metaliczne wykończenie i bardzo kremowa konsystencja

 

Honey Pot to ciepły odcień złota, z delikatną nutą pomarańczy o metalicznym wykończeniu.

 

Sexpresso to ciemny odcień brązu o matowym wykończeniu.

 

Erotica to chłodniejszy odcień brązu, w którym wybijają delikatne, fioletowe tony. Cień posiada matowe wykończenie i złote drobinki. W porównaniu do pozostałych kolorów z palety, jest suchy w konsystencji, przez co jego pigmentacja jest słabsza.

 

Chocolate Martini to ciepły matowy brąz ze złotymi drobinkami. Ten odcień również ma bardziej suchą strukturę i słabszą pigmentację.

 

Uważam, że paleta jest bardzo udana. Poza dwoma odcieniami Erotica i Chocolate Martini, których konsystencja mogłaby być bardziej jedwabista – cienie mają cudowną, kremową strukturę i świetną pigmentację. Na moich powiekach, nałożone na powiekę bez bazy – utrzymują się bez szwanku od rana do wieczora. Nie zbierają się w załamaniach powieki, a kolory nie bledną w ciągu dnia.

 

Natural Eyes jest bardzo uniwersalna. Znajdziecie tu i cienie matowe, i te z połyskiem. Więc jeżeli tak jak ja uwielbiacie wszelkie odcienie brązu i złota to koniecznie zerknijcie na paletę Natural Eyes od Too Faced.

 

TOO FACED – Natural Eyes wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

 

Tagi: , , , , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares