Make Up For Ever & Bronze Fusion

Bo bronzer o ciepłym odcieniu może wyglądać dobrze ! Zobaczcie same.

 

Aktualnie na topie są bronzery o chłodnych tonach. Nie dziwi mnie fakt, że nie chcemy sięgać po ekstremalnie pomarańczowe odcienie, natomiast nie warto ślepo podążać za modą, bo przecież nie każdemu jest dobrze w chłodnej tonacji. Mi na pewno nie. Popularne drogeryjne bronzery jak chociażby Kobo, czy Inglot wyglądają na mojej twarzy po prostu brudno, dlatego częściej sięgam po pudry brązujące o cieplejszych tonach.

 

Pro Bronze Fusion marki MAKE UP FOR EVER, to wodoodporny puder brązujący, który znajdziecie w perfumerii Sephora aż w sześciu odcieniach. Mój to 25I Soft Iridescent Cinnamon. To średni brąz o ciepłych tonach i delikatnych złotych drobinkach. W porównaniu z innymi bronzerami wydaje się bardzo ciepły, pomarańczowy wręcz. Ale spójrzcie na zdjęcie twarzy ? Czyż nie wygląda delikatnie, naturalnie i po prostu dobrze ?

 

Puder zamknięty jest w niezwykle eleganckim, brązowo-miedzianym opakowaniu z lusterkiem. Produkt ma przedziwną konsystencję. Wydaje się być zwykłym pudrem prasowanym, jednak po zetknięciu ze skórą staję się jakby ‘mokry’, dzięki czemu nie pozostawia pudrowej warstwy. Bronzer jest bardzo zbity, co sprawia, że nie pyli się i jest bardzo, ale to bardzo wydajny. Intensywność można swobodnie budować, ja oczywiście na potrzeby zdjęcia nałożyłam puder obficie, aby dobrze było widać kolor.

 

Jeżeli szukacie bronzera o ciepłych tonach, niezwykle łatwego w aplikacji, a dodatkowo w pięknym opakowaniu, koniecznie zerknijcie na Pro Bronze Fusion.

 

MAKE UP FOR EVER – Pro Bronze Fusion wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares