Too Faced – Born This Way

Długo, oj długo powstrzymywałam się przed zakupem podkładu Born This Way. W końcu uległam. Czy to była dobra decyzja ? Chodźcie poczytać i przekonajcie się sami.

 

Może na początek przytoczę obietnice producenta: Born This Way nietłusty podkład o niezauważalnym efekcie krycia, kamufluje niedoskonałości, rozświetla skórę naturalnym blaskiem. Podkład na bazie opatentowanego kompleksu wody i orzecha kokosowego o właściwościach nawilżających z dodatkiem rozświetlającej róży alpejskiej i kwasu hialuronowego zmiękczającego i odmładzającego skórę. Niech wszyscy myślą, że z taką cerą się urodziłaś.

 

Podkład zamknięty został w butelce wykonanej z matowego szkła. Złoto i czerń sprawiają, że opakowanie prezentuje się niezwykle elegancko. Pompka działa bez zarzutu. No trzeba przyznać, że Too Faced postarało się, jeżeli chodzi o design. I tak naprawdę to byłoby na tyle moich zachwytów. Jako, że posiadam jasny odcień skóry sięgnęłam po najjaśniejszy kolor Porcelain. Niestety, ale z porcelaną nie ma to nic wspólnego. Odcień jest ciemniejszy i bardziej żółty niż Mac studio fix w odcieniu NC15 ! A żeby było mało, to fluid po chwili od nałożenia ciemnieje. Skuszona obietnicami o niezauważalnym kryciu i rozświetleniu skóry rozczarowałam się już po pierwszej aplikacji. Podkład kryje dobrze, to fakt, natomiast jest bardzo, ale to bardzo widoczny na twarzy. Mocno wchodzi w pory i podkreśla każdą niedoskonałość, nawet taką o której nie miałyśmy pojęcia. Nie sądzę, aby to miał być ten niezauważalny efekt krycia. Jeżeli chodzi o trwałość, to Born This Way wypada bardzo słabo. Moja twarz zaczyna świecić się już po godzinie(!) – przyznam, że trochę inaczej wyobrażałam sobie ‘rozświetlenie skóry naturalnym blaskiem’. Po kilku godzinach ściera się i tworzy po prostu plamy.  To nie jest tak, że spisałam ten podkład na straty po pierwszej aplikacji. Podchodziłam do niego kilkanaście razy, na wiele sposobów. Bez znaczenia, czym i na co go aplikowałam – za każdym razem wyglądał fatalnie. Szkoda, bo miałam wobec niego duże nadzieje. Oczarowało mnie jego opakowanie, no ale jak widać nie wszystko złoto co się świeci. Cena: 139 złotych/30ml.

Dajcie znać, jeżeli miałyście kontakt z tym podkładem  jak się u Was sprawdził

 

TOO FACED – Born This Way wozek2

KRYCIE

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares