Benefit SUGARlicious

Zestawy miniatur kosmetyków lubię. Nawet bardzo. Szczególnie, kiedy w jednym małym pudełku znajdują się same cudowności. Oto SUGARlicious – zapraszam !

 

SUGARlicious to zestaw, który mieści w sobie miniaturowe wersje produktów do podkreślania ust oraz policzków. High Beam to rozświetlacz w płynie o chłodnym, różowym kolorze i metalicznym wykończeniu, który roztarty pozostawia bardzo delikatny, subtelny blask. Używam go w makijażu bardzo często, nie tylko jako typowy rozświetlacz, ale również w połączeniu z podkładem czy korektorem daje wspaniały efekt rozświetlonej cery. Bene Tint to produkt, który przyznam, że trochę nie przerażał patrząc na opakowanie, dlatego nigdy po niego nie sięgnęłam. I bardzo żałuję. Płyn, który w opakowaniu wygląda na intensywną, krwistą czerwień nałożony na usta barwi je na piękny czerwony odcień, z dodatkiem różu. Dodatkowo ma przyjemny, różany zapach. Jeżeli chcecie aplikować go na policzki, trzeba pamiętać, aby bardzo szybko go rozprowadzić, bo bardzo łatwo o plamy. Sugarbomb to rozświetlający róż do policzków, który wprost uwielbiam. Nadaje policzkom ciepłego odcienia. Ma bardzo dobrą pigmentację, więc przyda się tu lekka ręka. Z tego co pamiętam, to był to mój pierwszy produkt marki Benefit, który kupiłam. Przeszłam już przez dwa pełnowymiarowe opakowania, więc to tylko dowód na to, że bardzo się lubimy. No i na koniec błyszczyk Sugarbomb Ultra Plush to po prostu błyszczyk o naturalnym odcieniu, w którym zatopione są drobinki. Słodko pachnie, nie lepi się i też nie utrzymuje się wybitnie długo. Ot taki poprawny błyszczyk do ust.

 

Uważam, że SUGARlicious to bardzo udany zestaw. W jednym opakowaniu, za całkiem rozsądną cenę 129 złotych otrzymujemy przegląd topowych produktów marki Benefit, które możecie przetestować przed zakupem pełnowymiarowego opakowania.

 

Widziałyście poprzednie zestawy Feelin’ Dandy oraz Do the Hoola ? Po który z nich sięgnęłybyście najchętniej ?

 

BENEFIT – Sugarlicious wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares