Benefit Gimme Brow

Swoje brwi lubię podkreślać na różne sposoby: cieniem, farbką Aqua Brow lub żelem do brwi. Bez względu na to, czego używam zależy mi na naturalnym efekcie końcowym. Dziś kilka słów o małym geniuszu –  gimme Brow marki Benefit!

 

W tym małym, niepozornym plastikowym opakowaniu schowany został genialny żel, który nie tylko utrwala brwi, ale przez zawarte w nim mikro włókna wypełnia luki i zwiększa ich objętość. Naprawdę ! Do tej pory wszystkie żele traktowałam jako drugi krok w makijażu brwi. Pierwszym było wypełnienie ich cieniem, a następnie w ruch szedł wcześniej wspomniany żel. GimmeBrow  to zupełnie coś innego niż zwykły żel utrwalający. Maleńka szczoteczka pozwala na precyzyjne wyczesanie nawet najmniejszych włosków. W delikatny sposób wypełnia luki i nadaje brwiom trójwymiarowości. Jest wybitnie trwały i wydajny. Dostępny w dwóch odcieniach. Light/Medium to jasny, ciepły brąz oraz Medium/Deep chłodny ciemny brąz którego używam najczęściej. Cena: 119 złotych za 3 g.

 

GimmeBrow to idealny produkt do codziennego makijażu. Perfekcyjne ujarzmia i w naturalny sposób podkreśla brwi bez potrzeby stosowania dodatkowych kosmetyków. A jakie Wy macie sposoby na podkreślenie swoich brwi ?

 

BENEFIT – GimmeBROW wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares