Makeup Atelier Paris T09

Od producenta: Współzałożycielką tej marki jest ceniona i znana na całym świecie wizażystka i charakteryzatorka Helene Quille. Oto paleta 5 supertrwałych cieni do powiek francuskiej, profesjonalnej marki. Cienie w paletce cechują się tym, że są wodoodporne co sprawia, że utrzymają się na powiece przez długi czas w nienaruszonym stanie. Nadają niezwykły, jedwabisty efekt na powiekach. Dzięki refleksom w nich zawartych możemy uzyskać naturalne jak i bardzo eleganckie wykończenie. Nadają się zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Cienie posiadają formułę na bazie silikonu z talkiem, wzbogacone formulą kwasów tłuszczowych

T09 to paleta, w której znajdziecie odcienie różu oraz fioletu. Cienie mają satynowe wykończenie. Pierwszy odcień to jasny, połyskujący róż. Jest bardzo mocno napigmentowany, nie osypuje się podczas aplikacji. Świetnie się blenduje.Następnie pastelowy róż o intensywnej pigmentacji. Nie posiada żadnych drobinek czy też metalicznego wykończenia. Bezbłędny w aplikacji.

 

Pośrodku znajdziemy przepiękny intensywny, żywy fiolet z delikatnymi drobinkami, które nie sprawiają żadnych problemów podczas nanoszenia na powiekę czy też w trakcie rozcierania.

Kolejny to kobaltowy fiolet ze srebrnymi drobinkami. Spodziewać by się można było niesamowitej pigmentacji, jednak nie do końca tak jest. Cień jest dosyć suchy i słabo napigmentowany, naniesiony na bazę zdecydowanie zyskuje na intensywności.

Ostatni z całej palety to ciemny fiolet o bardzo dobrej pigmentacji. Również zawiera w sobie delikatne drobinki, które niesamowicie połyskują.

Cienie w palecie T09 są bardzo wysokiej jakości, poza jednym odcieniem mają cudowną pigmentację, co dla niewprawionych osób może być początkowo utrudnieniem, gdyż bardzo łatwo można przesadzić. Jednak po krótkim zapoznaniu się z tym produktem bardzo szybko pokochacie ich nasycenie, wykończenie no i trwałość, która jest genialna.

MAKEUP ATELIER PARIS – T09wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares