MAC – Wash & Dry Highlitght Powder – Freshen Up

Dziś przychodzę do Was z małym cudeńkiem z najnowszej kolekcji Mac Wash & Dry.

Od producenta: Nasz nowy puder High-Light Powder zapewnia wyjątkową kombinację trzech odcieni w jednym opakowaniu: od pastelowego banana przez puszystą brzoskwinię do korala. Końcowy efekt to idealnie wygładzona skóra delikatnie muśnięta kolorem. Łatwo stapia się ze skórą. Puder ozdobiony wypukłym wzorem i perłowym połyskiem jest idealnym produktem dla kolekcjonera. Kosmetyk w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu.

Freshen Up zamknięty jest w cudownym, cieniowanym opakowaniu. Dla mnie sroki, samo opakowanie już sprawia, że produkt jest wyjątkowy. W środku znajduje się puder rozświetlający, składający się z trzech odcieni : żółtawego beżu, delikatnego brzoskwiniowo-pomarańczowego odcienia oraz mocnego, wyrazistego koralu. Całość przykryta jest złotym pyłkiem, który znika po pierwszym muśnięciu pędzla. Pudru można używać na różne sposoby: jasnych odcieni, jako rozświetlacza, koralu jako różu, lub zmieszać wszystkie trzy kolory, dzięki czemu uzyskamy piękny, ciepły koralowo-pomarańczowy odcień, który śmiało możemy zaaplikować na policzki. Puder jest mocno zbity, nie pyli się, nie kruszy. Daje bardzo ładne, satynowe wykończenie. Na moich policzkach utrzymuje się dobre osiem godzin i nie wymaga poprawek.

Jestem zachwycona nie tylko cudownym opakowaniem kolekcji Wash & Dry, ale również kolorem, łatwością aplikacji, wykończeniem i trwałością pudru. Polecam wszystkim, którzy lubią ciepłe odcienie do podkreślania policzków. Niestety online puder wyprzedał się w tempie ekspresowym, natomiast może uda Wam się go zdobyć w stacjonarnych

MAC– Freshen Upwozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares