Currently Browsing: Marzec 2015

Wzór do naśladowania | Najnowsza kolekcja lakierów Sally Hansen | Akcja Fundacji DKMS

Jakiś czas temu odezwał się do mnie Klub Pięknych Paznokci z propozycją przesłania niezobowiązującej paczki. Jakież było moje zdziwienie, że paczka ta to nie tylko najnowsze lakiery Sally Hansen, ale przede wszystkim piękna akcja Fundacji DKMS, dzięki której w bardzo prosty sposób możemy wesprzeć walkę z rakiem krwi.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Dior – 5 Couleurs Cuir Cannage

Swoją pierwszą paletę pięciu cieni Diora prezentowałam Wam tutaj. Dziś czas na drugą, która mnie – co tu dużo mówić – oczarowała.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

L’Oreal – True Match

Od kilku tygodni wychodzące zęby mojego syna dają się we znaki. Nocne pobudki sprawiają, że rano wyglądam jak zombie. Żeby nie straszyć wszystkich wokoło, zamieniłam swój dotychczasowy lekki korektor YLS, na trochę większy kaliber – L’Oreal True Match.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Essie – Lacquered Up

Ostatni post lakierowy pojawił się dwa miesiące temu. Skąd taka przerwa ? Po prostu – moje paznokcie przeżywają chwilowy kryzys. Powodów jest wiele: zła dieta, przesilenie wiosenne i tak dalej. Oczywiście już się za siebie wzięłam, więc powinno być tylko lepiej. Aby utrzymać klimat pozytywnego myślenia, nałożyłam na paznokcie żywą  czerwień od Essie.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Laura Mercier – Loose Setting Powder

Puder Laura Mercier prezentowałam w styczniowych nowościach. Najwyższy czas, żeby napisać o nim parę słów. Loose Setting Powder występuje w dwóch wersjach : invisible oraz translucent. Zdecydowałam się na wersję translucent.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

L’oreal – Colour Riche Balm

Dziś będzie lekko, miło i przyjemnie, a to za sprawą cudownego masełka do ust Colour Riche Balm od L’oreal. Od producenta: Colour Riche Balm – barwiący balsam do ust od L’Oreal to produkt dwa w jednym, dzięki któremu uzyskasz długotrwałe nawilżenie oraz delikatne podkreślenie kolorem.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty