Mac – Viva Glam Miley Cyrus

Jak tylko zobaczyłam zapowiedź najnowszej edycji Viva Glam, wiedziałam, że pomadka będzie moja. I tak też się stało. Przedstawiam Wam Viva Glam Miley Cyrus.

Dla tych, którzy nie wiedzą – Viva Glam to kolekcja, z której dochód przeznaczony jest na pomoc chorym na AIDS. W skład najnowszej kolekcji, poza pomadką (86 zł) wchodzi też błyszczyk (78 zł). Ambasadorką kolekcji została Miley Cyrus. Kolekcja jest już dostępna online zarówno na maccosmetics.pl jak na douglas.pl

Viva Glam Miley Cyrus zamknięta jest w czarnym opakowaniu. W odróżnieniu od standardowej wersji pomadki, tutaj napis MAC jest w kolorze czerwonym. Po otwarciu ukazuje nam się pomadka opisywana przez producenta jako gorący róż. To intensywny, bardzo wyrazisty róż o chłodnych podtonach oraz satynowym połysku. Wykończenie pomadki to amplified cream. Aplikacja jest cudowna. Pomadka gładko sunie po ustach, pozostawiając na nich bardzo intensywny kolor. Mimo dosyć kremowego wykończenia, szminka nie rozjeżdża się poza kontur ust. Jeżeli chodzi o trwałość – Miley wytrzymała na moich ustach dobre pięć godzin. Jestem oczarowana kolorem, wykończeniem i trwałością pomadki. To pierwszy odcień z serii Viva Glam, który tak bardzo przypadł mi do gustu.

Pamiętajcie, że efekt końcowy w dużej mierze uzależniony jest od pigmentu naszych ust. Moje usta mają dosyć intensywny odcień, dlatego też pomadka wygląda na nich odrobinę ciemniej niż w opakowaniu.

Jak Wam się podoba ?

MAC – Viva Glam Miley Cyruswozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

 

 

Tagi: , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares