Lush – The Comforter

The Comforter to kostka do kąpieli o zapachu czarnej porzeczki. Ma przepiękny, słodki zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Kostka barwi wodę na cukierkowy róż i wytwarza sporą ilość piany. Skóra po kąpieli jest przyjemnie natłuszczona. Na mojej wrażliwej skórze nie pojawiło się żadne uczulenie, co niestety zdarzało się w przypadki innych (mniej naturalnych) gadżetów kąpielowych. Comforter ma ogromną gramaturę. W zależności, czy chcemy mieć kąpiel na bogato, czy też w wersji uboższej, bez większego kłopotu można podzielić kostkę na mniejsze części. Na zdjęciach widzicie połowę produktu.

Skład: Skład: Sodium Bicarbonate, Cream of Tartar (Potassium bitartrate), Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Perfume, Titanium Dioxide, Cocamide DEA, Bergamot Oil (Citrus Aurantium bergamia), Cassis Absolute (Ribes nigrum), Cypress Oil (Cupressus sempervirens), *Limonene, *Linalool, Colour 45410, Colour 17200

Czy kupię ponownie ? Trudno powiedzieć. Wygląd kostki i zapach jest obłędny, uczucie nawilżenia – to wszystko na plus. Natomiast gdybym w Polsce miałabym zapłacić za gadżet do kąpieli prawie 30 zł, nie jestem pewna czy bym się na niego skusiła.

 

Tagi: , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares