Currently Browsing: Luty 2015

Mania zużywania…

… dziś krótko i na temat, bo o lutowych zużyciach.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Dior – 5 Couleurs

W styczniu prezentowałam Wam kilka nowości, które udało mi się zdobyć na różnych akcjach promocyjnych. Wśród nich znalazły się dwie paletki cieni marki Dior. Dziś przedstawiam Wam jedną z nich.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Rozdanie Urban Decay – Naked 3 – WYNIKI !

Dziękuję serdecznie wszystkim za wzięcie udziału w rozdaniu. Po raz kolejny jestem pozytywnie zaskoczona ilością zgłoszeń. To tylko zachęca do organizowania takich akcji. Witam nowe osoby, które pojawiły się tu skuszone rozdaniem. Mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej. A teraz chyba to, na co wszyscy czekają.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Vaseline – Spray&Go

… czyli balsam do ciała w spray’u. Od producenta: Vaseline® Spray & Go to balsamy do ciała w spray’u głęboko nawilżające i błyskawicznie wchłaniające się w skórę. Dzięki wyjątkowej formule zamkniętej w spray’u produkty są bardzo wygodne w użyciu.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Kiko – Glow Touch Lips & Cheeks

Ustalmy na początku, że będę ten produkt opisywać jako róż do policzków, ponieważ do ust kompletnie się nie sprawdza. Waży się, wygląda na ustach okropnie i najlepiej zapomnijmy, że można go aplikować na tą część twarzy. Co innego, jeżeli chodzi o policzki, no ale od początku 🙂

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Loreal – Million Lashes So Couture

Swoich ulubieńców wśród tuszy do rzęs mam, jednak co jakiś czas przychodzi mi ochota na mały skok w bok. Tym razem sięgnęłam po Million Lashes w wersji So Couture.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty