Nowości kosmetyczne

W listopadzie miałam przyjemność uczestniczyć w Krakowskim Spotkaniu Blogerek – pozdrawiam wszystkie Dziewczyny ! W tym samym miesiącu otrzymałam kilka kosmetyków do przetestowania. Dziś chciałabym Wam to wszystko pokazać. Może coś wpadnie Wam w oko, i będziecie chciały poznać moją opinię na temat danego produktu. Na pierwszy ogień upominki ze spotkania :

Organizatorki spotkania bardzo się postarały i oprócz miłej atmosfery panującej na spotkaniu otrzymałyśmy ciekawe produkty. Nie miałam wcześniej żadnego z tych kosmetyków, więc tym bardziej jestem ciekawa jak będą się sprawdzać.

I kilka produktów, które otrzymałam do przetestowania w ramach małej współpracy. Wspominam Wam o tym, aby była między nami jasność. Rozumiem, że dla niektórych osób ma to znaczenie, czy dany produkt kupiłam sama, czy też dostałam. Moje opinie na temat kosmetyków, które przedstawiam na blogu były, są i będą zawsze szczere 🙂

W tym wypadku również są to kosmetyki, których wcześniej nie miałam okazji używać, więc również jestem bardzo ciekawa cóż to za cuda.

Dajcie znać, czy któryś kosmetyk szczególnie wpadł Wam w oko 🙂 A może znacie i lubicie (lub nie) któryś z nich ?

 

Tagi: , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares