Currently Browsing: Grudzień 2014

The Body Shop – Passion Fruit Body Butter

… czyli nic innego jak masło do ciała o zapachu passiflory. Masło Passion Fruit przeznaczone jest do pielęgnacji skóry suchej oraz normalnej. Spełnia swoje zadanie w stu procentach. Wszystkie masła The Body Shop mają zwartą konsystencję, która na szczęście nie jest tępa w rozprowadzaniu, wręcz przeciwnie – gładko sunie po skórze.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

LVL – Lifting rzęs – Podsumowanie

Zapraszam na podsumowanie zabiegu liftingu rzęs, o którym pisałam tutaj. Kiedy przeczytałam obietnice producenta, że efekt po zabiegu utrzyma się około 7-8 tygodni – uśmiechnęłam się pod nosem i pomyślałam: … na pewno 🙂 Jakie było moje zaskoczenie, kiedy po ośmiu tygodniach efekt na rzęsach wciąż był.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Bobbi Brown – Shimmer Brick Rose

Po raz pierwszy o Shimmer Brick pisałam tutaj. Dziś chciałam Wam zaprezentować kolejny odcień – Rose. Produkt opisany jest jako rozświetlacz do twarzy i ciała, natomiast dla mnie to róż rozświetlający, szczególnie jeżeli chodzi o ten odcień.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Świąteczne rozdanie – WYNIKI !

Dziękuję wszystkim za tak liczny udział w świątecznym rozdaniu ! Wy i Wasze komentarze sprawiają, że ten blog żyje ! Cudownie było czytać o Waszych wymarzonych prezentach świątecznych. Mam nadzieję, że chociaż część z nich spełniła się tego wieczora. A teraz przejdźmy do ogłoszenia wyników :

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Mini Mani Month #24

No i przyszła pora na ostatnie już okienko kalendarza Ciate. Pod numerem dwadzieścia cztery kryje się lakier o nazwie Talent Scout. To piękny fiolet o kremowym wykończeniu. Jest bardzo kryjący. Tak na prawdę wystarczy jedna warstwa, aby uzyskać pełne krycie.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Mini Mani Month #23

Zmierzamy już do końca adwentowego kalendarza. Przedostatnie, dwudzieste trzecie okienko to Sequins Mistletoe Magic. To średniej wielkości cekiny w świątecznych kolorach. Znajdziemy tu czerwień, zieleń oraz złoto.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty