Mac Objects of Affection : Pink/Rose Pigments + Glitter

Czas na drugi z zakupionych przeze mnie zestawów świątecznej kolekcji Mac – Objects of Affection w odcieniach Pink/Rose. 

W skład zestawu wchodzą cztery pigmenty oraz jeden glitter, w odzieniach od jasnego różu do ciemnej śliwki. Pigmenty mają pojemność 2,6 g. Całość kosztuje 140 zł. Zestaw pink/rose zamknięty jest w eleganckim opakowaniu, z brokatowym wieczkiem, utrzymanym w kolorze czarnym. A tak pigmenty prezentują się z bliska:

Whisper Pink – opisywany jako delikatny, perłowy, beżowy róż. To jasny, mleczno-różowy odcień o złotym połysku. Trzeba uważać podczas aplikacji, ponieważ pigment jest dosyć suchy i toporny, przez co lubi się osypywać.

Tan – to ciepły, stonowany, miedziany brąz o perłowo-metalicznym wykończeniu. Jest dosyć ‘mokry’ w konsystencji, dzięki czemu wystarczy odrobina do uzyskania głębokiego koloru.

Rose – to średni róż z dużym dodatkiem drobinek złota. Ma suchą konsystencję. Jeżeli chcemy uzyskać głęboki kolor, wtedy zdecydowanie lepiej go wklepywać w powiekę, niż rozcierać.

Reigning Riches – miedziany, średniej wielkości brokat. Według producenta nie nadaje się do używania w okolicach oczu i ust.

Heritage Rouge – opisywany jako brudny, śliwkowy brąz. To nasycona, ciemna śliwka o ciepłych tonach i perłowym wykończeniu. W zależności od światła, raz wpada bardziej w fiolet, a innym razem bliżej mu do burgundu. Świetnie napigmentowany.

Co myślicie o tym zestawie ? Dla mnie numerem jeden jest tu kolor Heritage Rouge ! 🙂

MAC – Whisper Pinkwozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


MAC – Tanwozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


MAC – Rosewozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


MAC – Reigning Riches wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


MAC – Heritage Rougewozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

 

Tagi: , , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares