Essie – Lilacism

Essie to moja ulubiona marka produkująca lakiery do paznokci. Posiadam ‚kilka’ sztuk w swoim lakierowym zbiorze, a jedną z nich jest Lilacism.

Lilacism, to piękny, rozbielony, chłodny, lawendowy (chociaż nazwa wskazuje na lilię) odcień z odrobiną szarości. W końcu odnalazłam odcień lawendy, w którym moje dłonie nie wyglądają jak u trupa. Lakier pochodzi z kolekcji Art of Spring, wypuszczonej w 2010 roku, jednak spokojnie możecie go odnaleźć w szafie Essie w Hebe, czy Super-Pharm. Lakier ma gęstą, kremową konsystencję. Kryje idealnie przy dwóch warstwach, pozostawiając na paznokciach świetny połysk. Schnie w mgnieniu oka. Mimo, iż jest to kolor pastelowy, to nie ma najmniejszych problemów podczas aplikacji. Nie tworzą się smugi, czy prześwity. Posiadam wersję z szerokim pędzelkiem, który bardzo lubię. Jest świetnie skrojony, więc nie ma mowy o jakichkolwiek wpadkach.

Na zdjęciach widzicie lakier nałożony na Sally Hansen Double Duty, oraz przykryty Seche Vite. To trio utrzymało się na moich paznokciach dobre pięć dni, bez jakichkolwiek odprysków !

Uwielbiam lakiery Essie za ogromną gamę kolorystyczną, trwałość oraz łatwość nakładania. Cena: Hebe 34,99 zł ; Super-Pharm 35,99 zł ; Sklepy Internetowe od 14,99 zł. Jak Wam się podoba lawenda na paznokciach ? 🙂

ESSIE – Lilacismwozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares