Pat&Rub Balsam po goleniu dla Panów

Dzisiaj dosyć nietypowy post . Oddaję głos mojemu Mężowi, który postanowił urozmaicić mój blog i podzielić się swoją opinią na temat produktu marki Pat&Rub.

Poranne golenie zarostu może być przyjemnym porannym rytuałem, który przed pracą pobudza do życia. Niestety nie wszyscy mogą w pełni korzystać z tego typu luksusu z uwagi na wrażliwość skóry twarzy. W takiej sytuacji pojawia się wiele dylematów – maszynka manualna czy elektryczna, jeżeli manualna to ile ostrzy, stosować wodę po goleniu czy też balsam itp. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnego wyboru, nie mniej jednak skóra wrażliwa zdecydowanie lepiej reaguje na balsamy po goleniu.

Obecny rynek oferuje szeroki asortyment balsamów. Szeroko dostępne są produkty firm Nivea, AA, LOREAL, czy też dodawane w zestawach producentów perfum. Spełniają one podstawowe funkcje nawilżające oraz łagodzące skutki golenia. Jednak ich skład często pozostawia wiele do życzenia. Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że alkohol na początku składu nie wróży niczego dobrego. Dzięki zakupom świątecznym dla rodziny, zupełnie przypadkowo trafiłem na próbkę balsamu po goleniu firmy Pat & Rub.

Balsam po goleniu linii Pat&Rub jest naturalnym kosmetykiem, który stosuje się w celu łagodzenia podrażnień oraz zaczerwienienia skóry twarzy. Zawiera roślinne substancje, które łagodzą i dezynfekują, a także zapewniają nawilżenie skóry i uczucie komfortu. I tak faktycznie jest, a co więcej sam balsam jest gęsty, nie pozostawia tłustej ani lepkiej skóry i bardzo szybko się wchłania. Produkt zawiera witaminę E i olej wiesiołkowy dostarczając tym samym skórze wartości odmładzających.
Początkowo z dużą rezerwą podchodziłem do tego kosmetyku, jednak muszę przyznać, iż był to bardzo dobry wybór. Balsam dobrze rozprowadza się po skórze i wystarczy nałożyć niewielką ilość po każdym goleniu. Produkt posiada naturalny zapach, który w zależności od gustu może być wadą i zaletą. Balsam zamknięty jest w białym plastikowym opakowaniu z dobrze działającą pompką.  Niestety dużym minusem jest cena, która oscyluje wokół kwoty 75 złotych za 50 ml. Jednak biorąc pod uwagę komfort stosowania, balsam Pat&Rub mogę polecić z pełnym przekonaniem.

Jakich kosmetyków po goleniu używają Wasi mężczyźni ?

Tagi: , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares