Kinetics – Mint Sky

To, że kocham miętę to chyba zdążyłyście już zauważyć. Zauroczona lakierem marki Kinetics, o którym pisałam tutaj – postanowiłam wypróbować inne, interesujące mnie kolory. Padło na odcień, który uwielbiam, w którym czuję się świetnie o każdej porze roku.

Lakier o pojemności 15 ml, ma idealnie skrojony, cienki pędzelek, który nanosi produkt bezbłędnie. Gęsta, kremowa konsystencja lakieru sprawia, że do pełnego krycia wystarczą dwie warstwy, które wysychają w tempie ekspresowym.
Mint Sky – to piękna rozbielona mięta z domieszką niebieskiego. Lakier świetnie prezentuje się zarówno na dłoniach muśniętych promieniami słońca, jak i tych bledszych. Plus za trwałość. Nałożony na Sally Hansen Double Duty oraz przykryty Seche Vite utrzymał się na paznokciach dobre 4 dni, bez wytarć i odprysków.
Jest to już drugi lakier tej marki, którym się zachwycam. Uważam, że bardzo dobra trwałość produktu, oraz stosunek ceny do jakości sprawia, że Kinetics może konkurować z innymi, bardziej znanymi i droższymi markami. Jedyna rzecz, do jakiej mogę się przyczepić – o czym już pisałam poprzednim razem – to nakrętka lakieru. Dla mnie trochę tandetna – jednak to już kwestia gustu. Jeżeli macie w swoich okolicach drogerię Hebe, to skuście się na te lakiery, a na pewno nie pożałujecie ! 🙂
Cena : 14 zł za 15 ml. Jak Wam się podoba miętówka na moich paznokciach ? Macie swoje ulubione miętowe lakiery innych firm ?

KINETICS – Mint Skywozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares