CND Vinylux…

 … czyli idealny manicure przez tydzień, bez użycia bazy. Jeżeli chodzi o lakiery do paznokci, to mam swoje ulubione, sprawdzone marki, jednak czasami mam ochotę spróbować czegoś nowego. Tym razem padło na markę CND i ich lakiery Vinylux. Producent pisze, że lakiery te zwiększając swoją przyczepność pod wpływem naturalnego światła, utrzymują się na płytce paznokciowej ponad tydzień bez użycia bazy. Podczas gdy inne lakiery kruszą się i odpryskują, Vinylux pozostaje nienaruszony, pozwalając cieszyć się nieskazitelnym manicurem. Ponadto lakier zmywa się zwykłym zmywaczem do paznokci, co pozwala zaoszczędzić czas. Vinylux schnie w ekspresowym tempie więc nie musisz w nieskończoność czekać, aż lakier wyschnie, a ty nie zniszczysz swoich paznokci.

Skusiłam się na cztery odcienie oraz top coat : Cream Puff (mogłyście go zobaczyć na moim instagramie),  to przepiękny śnieżnobiały matowy odcień, Sun Bleached – delikatny, pastelowy żółty kolor. Pink Bikini to piękny nasycony róż, natomiast Lobster Roll to uroczy malinowy odcień. I do tego wszystkiego Weekly Top Coat. Producent zaznacza, że tylko użycie lakieru wraz z top coat’em gwarantuje trwały i nieskazitelny manicure przez ponad tydzień.

Lakiery możecie znaleźć w przeróżnych sklepach internetowych. Właśnie w jednym z nich zamówiłam swoje sztuki. Aktualnie jestem w trakcie testowania. Myślę, że pokuszę się o tygodniową relację, czy lakiery faktycznie wytrzymują tydzień. Dajcie znać, czy znacie te produkty ?

 

Tagi: , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares