Lovely – IBIZA 2

Tak jak obiecałam w poprzednim poście, prezentuję Wam lakier Lovely Ibiza, który spodobał mi się najbardziej z całej trójki. Kolor, jak widać jest mocno neonowy, co nie ukrywam – bardzo mi odpowiada Odcień : 2. Gdzie kupić: Rossmann, szafa Lovely. Cena: 8,99 zł. Pojemność: 8ml
Jak widać na zdjęciach, w lakierze zatopione są srebrne drobinki, które widać również po nałożeniu na paznokcie. Nie jest to brokat, więc nie ma się czego obawiać. Efekt jest bardzo subtelny. Lakier nakłada się bezproblemowo. Nie smuży, nie rozlewa się. Konsystencja jest gęsta, ale tak jak napisałam wcześniej – nie sprawia problemów podczas nakładania. Pędzelek jest szeroki, średniej długości. Jest to mój pierwszy zakup lakierów Lovely, więc nie mam porównania z innymi produktami tej firmy. Standardowo nałożyłam dwie warstwy, można nałożyć jedną grubszą. Jeżeli chodzi o trwałość, to ma moich paznokciach bez naruszenia wytrzymał dwa dni, potem zaczął się ścierać na końcówkach i miejscami odpryskiwać, więc nie jest to dla mnie jakiś niesamowity wyczyn. Jest to lakier piaskowy, więc jeżeli chodzi o zmywanie, to nie jest tak łatwo, jak przy zwykłych lakierach, natomiast tragedii nie ma. Wystarczy wacik przytrzymać trochę dłużej niż zwykle, i wszystko ładnie schodzi.

Od momentu zakupu, miałam go na paznokciach już trzy razy, co świadczy o tym, że lakier bardzo przypadł mi do gustu jeżeli chodzi o kolor oraz fakturę, natomiast mogłoby być lepiej z trwałością.
A jak Wam się podoba ? 🙂

 

Tagi: , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares