Currently Browsing: Sierpień 2017

Semilac Sharm Effect · Wszystkie odcienie · Manicure

Manicure wykonany za pomocą produktów Sharm Effect od Semilac

Semilac Sharm Effect to nowa linia produktów umożliwiających tworzenie stylizacji z wykorzystaniem efektu Sharm. Kolekcja składa się z 18 kolorowych lakierów hybrydowych do zdobień typu Sharm oraz dwóch baz: Sharm Base White oraz Semilac Sharm Base Clear. Produkty są magiczne! Cała kolekcja oraz mój manicure poniżej. Zapraszam !

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Mezoterapia igłowa · Medycyna estetyczna przed 30-tką · Linerase

zabieg medycyny estetycznej, mezoterapia igłowa za pomocą preparatu linerase.

Dziś kończę 28 lat. Od pierwszego zabiegu mezoterapii igłowej minęły prawie cztery tygodnie tygodnie i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że to najlepszy prezent jaki mogłam sobie ( a raczej swojej skórze) sprawić na urodziny. Bo poza moim zamiłowanem do kosmetyków kolorowych, bardzo dużą uwagę przykładam do pielęgnacji swojej skóry. Ale po kolei.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Paleta Becca x Chrissy Teigen

Paleta Becca x Chrissy Teigen ma niezwykle modne opakowanie z motywem marmuru.

BECCA to dla mnie marka bezbłędna. Każdy produkt, jaki małam okazję przetestować jest magiczny. Paleta Becca x Chrissy Teigen nie jest wyjątkiem. Zachwyciła mnie już na zdjęciach zapowiadających, i nie mogłam się doczekać jej premiery. Wiedziałam, że jest wprost stworzona dla mnie i jak tylko wpadnie w moje ręce, to będę jej używać bez przerwy. Intuicja mnie […]

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Guerlain Terracotta Collection

Od jutra po chwilowej przerwie wraca lato, więc to idealny moment na prezentację letniej kolekcji Guerlain TERRACOTTA. Mam same perełki, więc chodźcie bo warto !    

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

9 ulubionych zapachów · LATO

Nie wiem jak to się stało. Naprawdę ! Nie wiem jak to się stało, że jeszcze w zeszłym roku miałam trzy ulubione zapachy, których używałam zamiennie. Dziś jest ich kilkanaście. Ze wszystkich wybrałam 9 ulubionych, po które sięgam najczęściej tego lata. Każdy zupełnie inny. Uwielbiam je wszystkie. Nie tylko zdobią moją toaletkę, ale uprzyjemniają dzień, […]

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty