Currently Browsing: Grudzień 2016

Beauty Sunday: Klasyka

Wesołych Świąt ! Mam nadzieję, że spędzacie ten cudowny czas w rodzinnej atmosferze, robiąc to, co lubicie najbardziej.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Przegląd ulubionych zimowych odcieni Semilac & Wyjątkowy konkurs

Iście świąteczne czerwienie, mroźne zimowe srebro i duża dawka sylwestrowego brokatu. Do tego moja propozycja na zimowowy manicure. A no i jeszcze konkurs, jakiego na loveliness nie było! 

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Prezenty Świąteczne Last Minute

Należycie do osób, które mają wszystko zaplanowane, prezenty dawno kupione i zapakowane, czy też działacie spontanicznie, a zakupy podarunków zostawiacie na ostatnią chwilę ? Jeżeli raczej bliżej Wam do tej drugiej grupy mam dla Was kilka propozycji prezentowych. Bardzo wyjątkowych.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

MAC Cosmetics & Mariah Carey Mcizzle

Od wielu lat ta niedościgniona piosenkarka olśniewa nas swoim głosem. Teraz Mariah Carey wniesie swój nieskazitelny urok do kultowej kolekcji produktów do makijażu, która jest wszystkim, czego kiedykolwiek zapragniesz, dzięki seksownym odcieniom w kolorze nude iskrzącym się jak szampan i migocącym jak diamenty!

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Beauty Sunday: Mariah Carey. Nude.

Nie, dziś nie będę śpiewać All i want for Christmas. Chociaż przyznam, że o ile twórczość Mariah to nie moja bajka, to do tego świątecznego utworu nóżki mi chodzą 🙂 ale dziś nie o muzyce.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

PUPA Milano & Red Queen

Kolekcja marki PUPA na zimę 2016 to barokowa elegancja we współczesnym wydaniu. Najbardziej królewski z kolorów, czyste złoto, został zestawiony z uwodzicielskimi odcieniami czerwieni i burgundu. Nowoczesne metaliczne wykończenia, kontrastują z matowymi akcentami. Kolekcja godna współczesnej królowej, kobiety wyrafinowanej i zmysłowej. 

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty