Site preloader
Blog

ARTDECO & Perfect Mat Lipstick

21 kwietnia 2016

Matowe pomadki królują już od kilku dobrych sezonów. Firmy kuszą kolorami, obietnicami wielogodzinnej trwałości. Ja swoje ulubione znalazłam wśród szminek MAC Cosmetics. Czy ArtDeco okazały się lepsze ?

ArtDeco w marcu wypuściło kolekcję matowych pomadek w aż dwunastu odcieniach. Pomadki Perfect Mat mają zapewniać intensywny i długotrwały kolor o matowym wykończeniu. Dostępne w perfumerii Douglas, w cenie 53,90 złotych*. Spośród wszystkich odcieni, w moje ręce wpadły cztery kolory:

160 rosy cloud to jasny, zgaszony róż – świetny na co dzień. Odrobinę bardziej różowa i kryjąca niż kultowy odcień Agnel marki MAC.

179 indian rose to średni odcień brudnego różu z domieszką brązu. Genialny odpowiednik pomadki MAC w odcieniu Mehr.

116 poppy red piękna, klasyczna, żywa czerwień.

130 valentines darling chłodna czerwień z dodatkiem wina. Odpowiednik pomadki MAC w odcieniu Ruby Woo.

Szminka zamknięta jest w bardzo solidnym metalowym opakowaniu. Konsystencja jest przyjemna, kremowa – gładko sunie po ustach. Pozostawia matowe wykończenie, ale nie zastyga. Co z jednej strony jest oczywiście plusem, bo nie wysusza ust, natomiast o wielogodzinnej trwałości można zapomnieć. Na moich ustach bez względu na odcień, szminka utrzymuje się trzy godziny. Czy jest to wyjątkowy wynik ? Nie bardzo… Szminki są warte uwagi, mają piękne, bardzo intensywne kolory, konsystencja pomadki jest wręcz cudowna, no ale trwałością mnie nie zaskoczyła.

Więc jeżeli nie zależy Wam na wielogodzinnej trwałości, a poszukujecie intensywnych odcieni o matowym wykończeniu zerknijcie na Mat Perfect Lipstick od ArtDeco.

*aktualnie na stronie Douglas trwa promocja, gdzie szminki Mat Perfect możecie dorwać w cenie 43,90 złotych.

 

0