Currently Browsing: Czerwiec 2015

Bourjois – Ombre a paupieres eyeshadow

Nie będę ukrywać, że jestem zwolenniczką cieni do powiek zamkniętych w większych paletach. Nie lubię pojedynczych opakowań, które latają po szufladzie. Jednak dla niektórych produktów robię wyjątek i takim właśnie jest cień do powiek Ombre a paupieres maki Bourjois.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

CHANEL – Soleil Tan De Chanel

… a dokładniej Bronze Universel Bronzing Makeup Base. Od producenta: Rozświetlająca i modelująca baza słoneczna przeznaczona do samodzielnego stosowania lub z podkładem. Zapewnia efekt muśnięcia słońcem: sam: złocista, półmatowa cera pełna blasku; w połączeniu z podkładem: wzmacnia jego kolor dla efektu świetlistej opalenizny.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Barry M – Guava

Ostatnio na moich paznokciach najczęściej lądują wszelkie błękity, niebieskości i mięta. Zanurzając się w szufladzie z lakierami wyłowiłam odcień, którego jeszcze  tu nie prezentowałam. Oto przed Wami Barry M – Guava.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Revlon – Just Bitten Kissable Balm Stain

Od producenta:  Pomadki Just Bitten Kissable Balm Stain to nietypowe połączenie balsamu do ust oraz produktu typu stain trwale barwiącego usta. Paleta zawiera 12 różnorodnych kolorów w odcieniach od cielistych poprzez żywe róże i czerwienie do kolorów bardzo nasyconych.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

P2 – Perfect Face Multi Blush

Ostatnio miałam okazję złożyć zamówienie na zakupy w Niemczech. Przeglądając stronę drogerii DM w oczy rzucił mi się produkt marki P2 do złudzenia przypominający róż Fine One One od Benefit.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Michael Kors – Charmed

Lakier do paznokci w kolorze Charmed pochodzi z kolekcji Sexy, w której skład wchodzi osiem odcieni. Róż, czerwienie, pomarańcz, koral, błękit, delikatny fiolet oraz mięta.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty