Currently Browsing: Styczeń 2015

Mania zużywania…

… czyli zużycia grudniowo-styczniowe.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Rozdanie ! Urban Decay – Naked 3

Było już rozdanie jesienne i mikołajkowe. Tym razem będzie bez okazji, ot tak po prostu. W podziękowaniu za to, że jesteście, komentujecie, wprowadzacie życie w to miejsce. Mój post o palecie Naked 3 cieszył się Waszym zainteresowaniem, dlatego też pomyślałam, że sprezentuję jednej z Was tą świetną paletę.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Pamiątki z podróży

Dokładnie tydzień temu wróciłam z krótkiej podróży po Lizbonie. Podczas zwiedzania, zupełnie przypadkiem (!) napatoczyło się kilka sklepów kosmetycznych. Oto co przywiozłam ze sobą:

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Wishlist 2015

Przeglądając ostatnio swoją letnią wishlitę stwierdziłam, że ponad połowę ‚chciejstw’ udało mi się zrealizować. Kilka rzeczy wciąż pozostało w sferze marzeń no i oczywiście dołączyło do nich parę nowych produktów. Oto moja zaktualizowana chciejolista:

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Barry M – Green Berry

Za oknem zimy nie widać, więc i na paznokciach kolor mało zimowy. Przed Wami Green Berry. Green Berry pochodzi z kolekcji gelly hi shine. Lakier ma dosyć gęstą, żelową konsystencję, która łatwo i przyjemnie rozprowadza się na paznokciach, natomiast żadnego hi shine nie zauważyłam.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Mac – Lovelorn

Jestem ogromną fanką wyrazistych kolorów na ustach. Nie bez powodu moim ulubieńcem jest pomadka Mac w odcieniu Candy Yum Yum. Jednak czasem nachodzi mnie ochota na spokojne, stonowane odcienie. Moje usta mają dosyć intensywną pigmentację, dlatego jasne nudziaki zupełnie odpadają. Szukałam czegoś zbliżonego do naturalnego odcienia moich ust i tak znalazłam Lovelorn.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty