Site preloader
Blog

Rodzinka The Balm – czyli Betty, Cindy oraz Mary

2 maja 2014

Dziś chciałam Wam przedstawić trzy panie, które skradły moje serce. Betty, Cindy oraz Mary są to wielofunkcyjne pudry rozświetlające, zamknięte w solidnych opakowaniach z lusterkiem, utrzymane w stylu retro.

Mary-Lou to puder rozświetlający,w odcieniu szampańskiego złota. Idealnie nadaje się do nakładania na kości policzkowe, łuk brwiowy, wewnętrzny kącik oka lub do rozświetlenia dekoltu. Daje piękny efekt tafli. Myślę, że większość z Was zna ten kultowy rozświetlacz.

Betty-Lou to puder brązująco-rozświetlający o pięknym złocisto-brązowym kolorze. Jeżeli komuś nie przeszkadza efekt rozświetlenia, nadaje się jako bronzer do konturowania twarzy. Świetnie wygląda nałożony na policzki lub jako cień na powieki. Można również rozświetlić nim dekolt.

I najmłodsza z sióstr Cindy-Lou, to również puder rozświetlający , w cukierkowym, brzoskwiniowo-różowym kolorze. Wygląda cudownie nałożony na policzki. Robiąc zdjęcia zauważyłam, że puderniczka Cindy w porównaniu z Mary i Betty jest węższa i lżejsza, natomiast lusterko większe. Oczywiście, dla mnie nie jest to żaden minus, natomiast dla kogoś może być to ważne 🙂

Cena: 65 zł za 8,5g produktu. Wszystkie pudry są świetnej jakości, mocno zmielone i bardzo dobrze napigmentowane. Na mojej twarzy utrzymują się cały dzień. Jeżeli macie ochotę zobaczyć, jak prezentują się na twarzy – dajcie znać. A Wam, która z Pin-Up Girls podoba się najbardziej ?

 

0
  • Zdecydowanie Betty-Lou!
    Świetnie się mienią te pudry 🙂

  • Piękna trójca! Nie wiem która bardziej mi się podoba, każda jest inna, każda na swój sposób potrzebna 😀

  • Marti widzę, że mamy podobny tok myślenia – jeżeli nie potrafisz się na któryś zdecydować, oznacza, że potrzebujesz wszystkie 🙂

  • Zazdroszczę kolekcji ! Mam i kocham Mary Lou 🙂

  • Uwielbiam Mary Lou 😀 Pozostałe mi się nie podobają :p

  • Dokładnie tak! 😀 haha

  • Mam Marysię i betty, a Cindy kupie niebawem. Kocham the balm

  • chcę mary-lou manizer!